Vaša korpa je prazna.

Otvorena radna mesta:

Ukoliko smatrate da možete da ponudite svoj kvalitetan doprinos našoj kompaniji i spremni ste da budete deo tima orijentisanog ka liderskoj poziciji na tržištu, dobrodošli ste na razgovor za posao, bez obzira da li je ili nije trenutno ispisan konkurs za poziciju za koju mislite da bi za vas bila idealna.

Od naših zaposlenih očekujemo kvalitet rada vidljiv u rezultatima u odnosu na doprinos ispunjavanja ciljeva preduzeća, a odgovornost u radu, lojalnost i analitički pristup poslu su ključne osobine koje naši zaposleni treba da poseduju. Nudimo sigurnost u perspektivnoj, dinamičkoj kompaniji i mogućnost učenja i napredovanja.

KAKO SE PRIJAVITI ZA POSAO?

Vaš CV sa fotografijom možete poslati na e-mail:poslovi@dudico.com.

Molimo Vas da obavezno naznačite za koji se posao prijavljujete.

Više informacija možete dobiti na 069/556-70-03

TRENUTNO RASPISANI KONKURSI ZA RADNA MESTA:

KOMERCIJALISTA

Mesto rada: Subotica - za teren Vojvodine

Opis posla:

  • Prodaja i naplata robe sa našeg uvoznog asortimana
  • Kupovina i nabavka robe za maloprodajne objekte
  • Održavanje kontakta sa postojećim kupcima/dobavljačima i širenje prodajne mreže, unapređenje rezultata prodaje, redovni obilasci klijenata i aktiviranje pasivnih kupaca
  • Kontrola plaćanja kupaca
  • Izrada ponuda i direktan plasman kupcima
  • Plasman akcijskih ponuda putem interneta
  • Izrada dnevnih, nedeljnih i mesečnih planova aktivnosti i izveštaja
  • Praćenje i održavanje optimalnog lagera robe, kotrola prodaje i plasmana robe u maloprodajama, isporuka robe
  • Praćenje i analiza tržišnih trendova i aktivnosti konkurencije
  • Saradnja sa sektorom marketinga
  • Priprema i realizacija akcijskih B2B objava
  • Administrativni poslovi

Uslovi:

  • Minimum SSS (viša ili visoka stručna sprema su u prednosti)
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Odlično znanje rada na računaru (Office paket i e-mail)
  • Sposobnost dobre verbalne i pisane komunikacije
  • Preciznost i odgovornost u radu

Prednosti:

  • Iskustvo u komercijalnim poslovima
  • Kreativnost
  • Znanje jezika sredine
  • Znanje engleskog jezika
  • Inicijativa za unapređenje poslovanja u svim sektorima

Obavezno slanje CV-a sa slikom.

Rok za konkurisanje: do popune radnih mesta.

ZAMENIK RUKOVODIOCA MALOPRODAJE

Mesto zaposlenja: Kanjiža, Subotica

Opis posla:

  • Prodajno savetovanje i usluživanje kupaca
  • Kontrola ulazno-izlazne dokumentacije
  • Planiranje i sprovođenje redovnnih i vanrednih kontrola robe, odgovornnost za stanje robe na lageru
  • Administrativni poslovi vezani uz rad trgovine (zaprimanje robe, izveštaji o prodaji i postignutim rezultatima)
  • Kontrola, slaganje i pozicioniranje artikala te održavanje prodajnog prostora
  • Obeležavanje robe, isticanje cena i deklaracija, promotivnih i drugih materijala
  • Izrada ponuda, narudžba proizvoda, prezentacija novih proizvoda
  • Redovno održavanje higijene maloprodajnog objekta
  • Pregledanje rokova, redovno ažuriranje i praćenje cena
  • Praćenje prodaje, predlaganje aktivnosti za unapređenje prodaje

Uslovi:

  • Poznavanje rada na računaru

Prednosti:

  • Iskustvo u trgovini
  • Poznavanje tehničke robe
  • Znanje jezika društvene sredine
  • Dozvola B kategorije - aktivan vozač

Profila radnika:

  • Precizna i organizovana osoba, sposobna da uredno vodi svu potrebnu evidenciju i obavlja sve radne zadatke
  • Odgovorna i vedra ličnost
  • Visoko razvijene komunikativne i radne sposobnosti, uz sklonost ka timskom radu
  • Inicijativa za unapređenje poslovanja

Konkurs je otvoren do popune radnih mesta

MAGACIONER

Mesto rada: Subotica

Potrebne kvalifikacije:

  • Minimum srednja stručna sprema

  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač

  • Poželjno prethodno iskustvo na istoj poziciji

Opis posla:

  • Odvajanje robe po kupcima - radnjama

  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otprema

  • Praćenje rokova trajanja proizvoda

  • Pravilno održavanje postojeće robe u magacinu i magacinskog prstora

  • Izdavanje robe sa vođenjem određene dokumentacije

  • Pripremanje robe na palete

  • Razvoz robe i ispruka kupcima

  • Vršenje popisa robe

  • Održavanje higijene magacina i prostora unutar kruga firme

Profil kandidata:

  • Visoka organizaciona sposobnost, sistematičnost, pedantnost

  • Odgovorna osoba

Prednosti:

  • Oglas otvoren i osobama sa invaliditetom

  • Prethodni rad u servisu i skustvo u servisiranju manjih stvari i vođenju reklamacija

  • Obavezno slanje CV-a sa slikom

Konkurs je otvoren do popune radnog mesta

Vaš CV sa fotografijom možete poslati na e-mail: poslovi@dudico.com .

Više informacija možete dobiti na 069/5567003