Vaša korpa je prazna.

TRAŽIMO PROFESIONALCE

Ukoliko mislite da biste mogli da nađete svoje mesto u timu ciljno orijentisanih, inovativnih, preduzimljivih, optimistički nastrojenih i takmičarski raspoloženih mladih ljudi, sigurni smo da se nećete ustručavati da nas kontaktirate!

MI SMO firma koja se bavi trgovinom tehičke robe (maloprodajom, veleprodajom i web prodajom), isključivi smo zastupnici za Srbiju renomiranih svetskih brendova "Maxell" i "T'nB". Želimo profesionalce u svom timu koji shodno kontinuiranom širenju naše kompanije uvek pronalazi mesta za najbolje!

Ukoliko na aktuelnim radnim pozicijama ne vidite onu za koju biste konkurisali, a verujete da biste mogli da date doprinos unapređenju naše kompanije, ne ustručavajte se da nam pošaljete svoj CV!

O POSLODAVCU

Dudi Co je renomirana subotička firma, koja je se bavi trgovinom, vele i malo prodajom tehničke robe. Na tržištu smo prisutni 20 godina. Isključivi smo zastupnici za Maxell i TnB proizvode. Naše poslovnice se nalaze u Subotici i Beogradu, Senti, Adi, Bačkoj Topoli, Kanjiži.

Dudi Co se vodi idejom da izgradi lidersku poziciju u zastupanju evropskih i svetskih brendova na tržištu na kojem posluje, sa prepoznatljivim imidžom pouzdane kompanija koja podrazumeva sigurnost u poslovnom uspehu i odgovornost zastupanju brenda.

Od naših zaposlenih očekujemo kvalitet rada vidljiv u rezultatima u odnosu na doprinos ispunjavanja ciljeva preduzeća, a odgovornost u radu, lojalnost i analitički pristup poslu su ključne osobine koje naši zaposleni treba da poseduju. Nudimo sigurnost u perspektivnoj, dinamičkoj kompaniji i mogućnost učenja i napredovanja.

Konkurs za radno mesto

GRAFIČKI/WEB DIZAJNER

- Grafički dizajn štampanih materijala (katalog, flajeri, plakati I drugi POS materijal, novinske objave)

- Web dizajn (web katalozi, newsletteri, baneri, Facebook objave i drugo)

- Obrada fotografija

- Koordinacija sa štamparijama

- Potrebne kvalifikacije:

- Poznavanje štamparskog procesa, mogućnosti i ograničenja štampe

- Napredno poznavanje Adobe Photoshop-a

- Napredno poznavanje Adobe Illustrator-a ili Corel Draw-a

- Poznavanje Adobe InDesign-a

- Poznavanje društvenih mreža (Facebook, Instagram Twitter, Google plus, Linkedin, Pinterest)

Prednosti:

- Višegodišnje radno iskustvo u oblasti dizajna

- Diploma visoke strukovne škole ili fakulteta (oblast grafičkog dizajna)

- Visoki stepen opšte pismenosti na srpskom jeziku

- Odlično poznavanje engleskog jezika

Nudimo:

- Stalno zaposlenje

- Dinamičan, kreativan i odgovoran posao u renomiranoj kompaniji koja posluje više od 20 godina

- Dobre finansijske uslove i redovna primanja

Potrebna dokumenta:

- CV sa fotografijom

- Portfolio radova iz oblasti grafičkog i web dizajna

- Eventualne preporuke

Vaš CV sa fotografijom možete poslati na e-mail:poslovi@dudico.com.

Više informacija možete dobiti na 069/5567003

Konkurs je otvoren do 2. novembra 2016.

RADNO MESTO:

TRGOVAC - ZAMENIK RUKOVODIOCA MALOPRODAJE

Mesto rada: Ada, Subotica, Senta, Kanjiža

Opis posla:
  • prodajno savetovanje i usluživanje kupaca
  • kontrola ulazno-izlazne dokumentacije
  • planiranje i sprovođenje redovnnih i vanrednih kontrola robe, odgovornnost za stanje robe na lageru
  • administrativni poslovi vezani uz rad trgovine (zaprimanje robe, izveštaji o prodaji i postignutim rezultatima)
  • kontrola, slaganje i pozicioniranje artikala te održavanje prodajnog prostora
  • zaprimanje, evidencija, kontrola i sprovođenje reklamacija
  • obeležavanje robe, isticanje cena i deklaracija, promotivnih i drugih materijala
  • izrada ponuda, narudžba proizvoda, prezentacija novih proizvoda
  • Redovno održavanje higijene maloprodajnog objekta
  • Pregledanje rokova, redovno ažuriranje i praćenje cena
  • Praćenje prodaje, predlaganje aktivnosti za unapređenje prodaje
  • Nudimo mogućnost napredovanja

Uslovi:

  • Poznavanje rada na računaru

Prednosti:

  • iskustvo u trgovini
  • poznavanje tehničke robe
  • znanje jezika društvene sredine
  • Dozvola B kategorije - aktivan vozač

Profil radnika:

  • Precizna i organizovana osoba, sposobna da uredno vodi svu potrebnu evidenciju i obavlja sve radne zadatke
  • Odgovorna i vedra ličnost
  • Visoko razvijene komunikativne i radne sposobnosti, uz sklonost ka timskom radu
  • Inicijativa za unapređenje poslovanja

ASISTENT INTERNET PRODAJE

Profil:

Izuzetno ljubazna osoba izraženih logističkih sposobnosti, pedantna i lično organizovana, sa razvijenim visokim stepenoma odgovornosti. Taktična i tolerantna, osoba usmerena na ciljeve, izuzetne poslovne komunikacije, odličnih lingvističkih sposobnosti u usmenoj i pisanoj komunikaciji.

Opis posla:

Rad na Call centru

Komunikacija sa kupcima, savetovanje, pripremanje ponuda

Realizacija internet prodaje

Realizacija reklamacija internet prodaje

Rad sa kurirskom službom

Interna logistička komunikacija

Vođenje evidencije, trgovačke knjige, pravljenje izveštaja

Asistencija u marketing i administrativnim poslovima

Uslov:

SSS

Dobro poznavanje rada na racunaru (osnovni Office paket)

Izražena sposobost komunikacije

Prednost:

iskustvo u internet prodaji

Poznavanje rada na fisklnoj kasi

Poznavanje jezika sredine i engleskog jezika

Nudimo:

Stalno zaposlenje

Dinamičan, kreativan i odgovoran posao u renomiranoj kompaniji koja posluje više od 20 godina

Redovna primanja, mogućnost napredovanja

CV sa fotografijom

Eventualne preporuke