Vaša korpa je prazna.

Otvorena radna mesta:

MAGACIONER

Mesto rada: Subotica

Potrebne kvalifikacije:

  • Minimum srednja stručna sprema

  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač

  • Poznavanje rada na računaru

  • Poželjno prethodno iskustvo na istoj poziciji

Opis posla:

  • Odvajanje robe po kupcima - radnjama

  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otprema

  • Praćenje rokova trajanja proizvoda

  • Pravilno održavanje postojeće robe u magacinu i magacinskog prstora

  • Izdavanje robe sa vođenjem određene dokumentacije

  • Pripremanje robe na palete

  • Razvoz robe i ispruka kupcima

  • Vršenje popisa robe

  • Održavanje higijene magacina i prostora unutar kruga firme

Profil kandidata:

  • Visoka organizaciona sposobnost, sistematičnost, pedantnost

  • Odgovorna osoba

Prednosti:

  • Oglas otvoren i osobama sa invaliditetom

  • Prethodni rad u servisu i skustvo u servisiranju manjih stvari i vođenju reklamacija

  • Obavezno slanje CV-a sa slikom

Vaš CV sa fotografijom možete poslati na e-mail:poslovi@dudico.com .

Više informacija možete dobiti na 069/5567003

Konkurs je otvoren do 11. juna 2017.

O POSLODAVCU

Dudi Co se vodi idejom da izgradi lidersku poziciju u zastupanju evropskih i svetskih brendova na tržištu na kojem posluje, sa prepoznatljivim imidžom pouzdane kompanija koja podrazumeva sigurnost u poslovnom uspehu i odgovornost zastupanju brenda.

Od naših zaposlenih očekujemo kvalitet rada vidljiv u rezultatima u odnosu na doprinos ispunjavanja ciljeva preduzeća, a odgovornost u radu, lojalnost i analitički pristup poslu su ključne osobine koje naši zaposleni treba da poseduju. Nudimo sigurnost u perspektivnoj, dinamičkoj kompaniji i mogućnost učenja i napredovanja.

Vaš CV sa fotografijom možete poslati na e-mail:poslovi@dudico.com.

Više informacija možete dobiti na 069/556-70-03