Vaša korpa je prazna.

PONUDA POSLOVA

Konkurs za radno mesto

KOMERCIJALISTA

Mesto rada: Subotica

Opis posla:

  • Prodaja i naplata robe sa našeg uvoznog asortimana

  • Kupovina i nabavka robe za maloprodajne objekte

  • Održavanje kontakta sa postojećim kupcima/dobavljačima i širenje prodajne mreže, unapređenje rezultata prodaje, redovni obilasci klijenata i aktiviranje pasivnih kupaca

  • Kontrola plaćanja kupaca

  • Izrada ponuda i direktan plasman kupcima. Plasman akcijskih ponuda putem interneta.

  • Izrada dnevnih, nedeljnih i mesečnih planova aktivnosti i izveštaja

  • Praćenje i održavanje optimalnog lagera robe, kotrola prodaje i plasmana robe u maloprodajama, isporuka robe

  • Praćenje i analiza tržišnih trendova i aktivnosti konkurencije

  • Saradnja sa sektorom marketinga

  • Priprema i realizacija akcijskih B2B objava

  • Administrativni poslovi

Uslovi:

  • Minimum SSS (viša ili visoka stručna sprema su u prednosti)

  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

  • Odlično znanje rada na računaru (Office paket i e-mail)

  • Sposobnost dobre verbalne i pisane komunikacije

  • Preciznost i odgovornost u radu

Prednosti:

  • iskustvo u komercijalnim poslovima

  • Kreativnost

  • Znanje jezika sredine

  • Znanje engleskog jezika

  • Inicijativa za unapređenje poslovanja u svim sektorima

Konkurs je otvoren do 20. aprila 2017.

Vaš CV sa fotografijom možete poslati na e-mail:poslovi@dudico.com .

Više informacija možete dobiti na 069/5567003

www.dudico.com

ADMINISTRATIVNI RADNIK

Zadaci radnog mesta:

  • Korespodencija e-mailom i telefonom

  • Primanje i distribucija pošte, evidentiranje iste

  • Kreiranje, obrada i arhiviranje poslovne dokumentacije

  • Evidencija o dospelim obavezama plaćanja

  • Radi na pripremi dokumentacije za službu finansija i knjigovodstva

  • Unošenje izvoda u program i njihovo rasknjižavanje

  • Obrada putnih naloga

  • Korespodencija sa bankama

  • Vođenje dokumentacije za servis

  • Poznavanje softerskih paketa za praćenje poslovanja

  • Izrada predračuna, računa, kalkulacija, nivelacija, prijemnica i otpremnica u veleprodaji i maloprodaji

  • Korporativna korespodencija

  • Obavlja sve druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi za kandidate:

  • Minimum završena srednja škola (poželjno usmerenje poslovnog administratora)

  • Dobro poznavanje rada u MS Office (Word, Exel), Internet

  • Poželjno posedovati 1 godinu radnog iskustva na ovim poslovima

  • Srednji nivo znanja engleskog jezika

GRAFIČKI/WEB DIZAJNER

Profil:

Kreativna osoba sa izraženim osećajem za vizuelnu kompoziciju i tipografiju, u toku sa savremenim trendovima u dizajnu, pedantna i lično organizovana, sa razvijenim visokim stepenom odgovornosti, odličnog poznavanja i iskustva u radu sa dizajnerskim programima.

Opis posla:

  • Grafički dizajn štampanih materijala (katalog, flajeri, plakati I drugi POS materijal, novinske objave)